NK Meldtijden

Junioren/Kadetten:

Hugo van Houten zondag  06 mei 10.30
Jasha Kiers zondag  27 mei 10.30
Kendrew Oei zondag  06 mei 10.30
Kevin Oei zondag  27 mei 10.30
Man Hee Tang zondag  06 mei 10.30
Mick van der Kamp zondag  06 mei 10.30
Miguel Silva Rosso zondag  06 mei 10.30
Tijn Drieshen zondag  06 mei 10.30

 

Dames:

Adrienne van Gorp-Adam zondag  13 mei 12.30
Anna Boswijk zondag  13 mei 12.30
Debbie Anthonissen zondag  13 mei 12.30
Denise Mulder zondag  13 mei 12.30
Hannah Graaf zondag  13 mei 12.30
Karen Flore zondag  13 mei 12.30
Karin van Royen zondag  13 mei 12.30
Lea Lindhout zondag  13 mei 12.30
Manon Melief zondag  27 mei 10.30
Maryl de Lignie zondag  13 mei 12.30
Micha Beuriot zondag  27 mei 10.30
Priscilla Thehu-Coenen zondag  13 mei 12.30
Tens Tensen zondag  13 mei 12.30

 

Heren:

Ahmet Bozkurt zaterdag  19 mei 14.30
Albert Pronk zaterdag  19 mei 09.30
Ali Mohamed zondag  20 mei 09.30
Amar Chedoe zaterdag  26 mei 15.30
Ameer Baksh zondag  20 mei 14.30
Arnoud de la Mar zaterdag  19 mei 09.30
Arya Sohrabi zaterdag  26 mei 13.30
Bas Capelle zaterdag  26 mei 11.30
Berry Franssen zaterdag  19 mei 14.30
Bjorn Kock zaterdag  19 mei 09.30
Bram Hofland zondag  20 mei 09.30
Danny Barbiers zaterdag  19 mei 14.30
Dennis van de Zee zaterdag  26 mei 15.30
Django Den Hartog zaterdag  19 mei 09.30
Duran Selvi zondag  20 mei 09.30
Eric Lokven zondag  20 mei 14.30
Erik Kerkhoven zaterdag  19 mei 09.30
Feylin Janssen zaterdag  19 mei 14.30
Francois van der Made zondag  20 mei 14.30
Frans Diepstraten zaterdag  19 mei 14.30
Frans Veling zondag  20 mei 09.30
Freek Bettonviel zaterdag  19 mei 14.30
Gerard van Kordenoordt zaterdag  19 mei 09.30
Henk Gooijer zaterdag  26 mei 13.30
Henk van Hooff zondag  20 mei 14.30
Indy Hemmes zaterdag  26 mei 15.30
Ivo Kraus zondag  20 mei 14.30
Jack Bruins zondag  20 mei 09.30
Jack Hughes zondag  20 mei 14.30
Jan Sachtleven zondag  20 mei 14.30
Jasha Kiers zaterdag  19 mei 14.30
Jay Jay Lewa zaterdag  19 mei 14.30
Jean-Clément Meignen zondag  20 mei 09.30
Jerom Meeus zaterdag  19 mei 09.30
Jimmy Cai zaterdag  26 mei 15.30
John van Gorp zondag  20 mei 14.30
Joris Maas zaterdag  26 mei 13.30
Jur Kous zondag  20 mei 14.30
Kendrew Oei zaterdag  19 mei 14.30
Ketje Ning zondag  20 mei 09.30
Kevin Chan zaterdag  26 mei 13.30
Kevin Oei zaterdag  19 mei 14.30
Kid Hoogewerf zondag  20 mei 14.30
Kim Fai Sung zondag  20 mei 09.30
Leon Alewijnse zaterdag  26 mei 13.30
Man Hee Tang zaterdag  19 mei 09.30
Manon Melief zaterdag  26 mei 13.30
Marc Nieuweboer zondag  20 mei 09.30
Marinjo van der Ven zaterdag  19 mei 14.30
Mario Veltman zondag  20 mei 14.30
Mario Wehrmann zondag  20 mei 09.30
Mark Buteneers zaterdag  19 mei 14.30
Mark Koppert zaterdag  19 mei 14.30
Mark Stuten zondag  20 mei 14.30
Martijn Lesterhuis zondag  20 mei 09.30
Martin Brinks zaterdag  19 mei 09.30
Martin Hazewinkel zondag  20 mei 09.30
Maurice le Duc zaterdag  26 mei 15.30
Miguel Silva Rosso zondag  20 mei 09.30
Mike van Voorst zaterdag  26 mei 15.30
Mischa Marchi zaterdag  19 mei 09.30
Mohamed Ashikali zondag  20 mei 09.30
Nico Hoeve zaterdag  19 mei 14.30
Nico Stokkermans zondag  20 mei 14.30
Patrick Matthiessen zondag  20 mei 09.30
Patrick Terlou zaterdag  19 mei 14.30
Patrick van der Pijl zondag  20 mei 14.30
Peter Bertens zondag  20 mei 14.30
Peter de Vries zondag  20 mei 09.30
Peter Kok zaterdag  19 mei 09.30
Peter Rath zaterdag  19 mei 09.30
Remko Boselie zondag  20 mei 09.30
René Dikstra zaterdag  26 mei 13.30
René van Rijsbergen zaterdag  26 mei 15.30
René Verheijden zaterdag  19 mei 09.30
Richard van Leeuwen zaterdag  26 mei 09.30
Rien Baak zaterdag  19 mei 09.30
Rik van Winsum zaterdag  26 mei 11.30
Rob Kanninga zondag  20 mei 09.30
Ronald Brouwer zaterdag  19 mei 09.30
Ronald Rave zaterdag  19 mei 09.30
Roy Stolk zaterdag  26 mei 15.30
Sander Tierolf zondag  20 mei 09.30
Sebas De Vos zaterdag  19 mei 09.30
Sebastiaan Kan zaterdag  26 mei 09.30
Seyed Mohammad zaterdag  19 mei 09.30
Shahzeb Kamal zondag  20 mei 09.30
Tib Karma zaterdag  19 mei 09.30
Tobias Kuppens zaterdag  19 mei 09.30
Ton Berkhout zaterdag  19 mei 09.30
Tonnie Kok zaterdag  26 mei 13.30
Wellington Lie zaterdag  19 mei 14.30
Wiljan van zondag  20 mei 14.30