Divisie 2B

Divisie 2B Best of 7        
  Nog te spelen Gewonnen partijen Frames voor Frames tegen Frame saldo
Kendrew Oei 11 1 4 0 4
Simon Reuter 11 1 4 1 3
Ruben Spaargaren 11 1 4 2 2
Peter Afink 10 1 5 6 -1
Robert Tump 10 1 6 7 -1
Marc Nieuweboer 11 0 2 4 -2
Martijn den Enting 10 0 3 8 -5
Ronde Datum Tijd Tafel Thuis   Uit   Uitslag
1 wo 11-sep 20.00   Peter Afink Robert Tump   4 2
  do 12-sep 20.00   Martijn den Enting Kendrew Oei   0 4
  do 12-sep 20.00   Ruben Spaargaren Marc Nieuweboer   4 2
                     
2 wo 25-sep 20.00   Peter Afink Simon Reuter   1 4
  vr 27-sep 20.00   Martijn den Enting Robert Tump   3 4
  za 28-sep 20.00   Ruben Spaargaren Kendrew Oei      
                     
3 za 12-okt 20.00   Peter Afink Marc Nieuweboer      
  za 12-okt 20.00   Martijn den Enting Simon Reuter      
  zo 13-okt 20.00   Ruben Spaargaren Robert Tump      
                     
4 za 26-okt 20.00   Peter Afink Kendrew Oei      
  za 26-okt 20.00   Martijn den Enting Marc Nieuweboer      
  zo 27-okt 20.00   Ruben Spaargaren Simon Reuter      
                     
5 do 7-nov 20.00   Peter Afink Ruben Spaargaren      
  vr 8-nov 20.00   Marc Nieuweboer Kendrew Oei      
  vr 8-nov 20.00   Robert Tump Simon Reuter      
                     
6 ma 25-nov 20.00   Martijn den Enting Ruben Spaargaren      
  ma 25-nov 20.00   Marc Nieuweboer Robert Tump      
  vr 29-nov 20.00   Kendrew Oei Simon Reuter      
                     
7 wo 11-dec 20.00   Peter Afink Martijn den Enting      
  do 12-dec 20.00   Marc Nieuweboer Simon Reuter      
  zo 15-dec 14.00   Kendrew Oei Robert Tump      
                     
8       Robert Tump Peter Afink      
        Kendrew Oei Martijn den Enting      
        Marc Nieuweboer Ruben Spaargaren      
                     
9       Simon Reuter Peter Afink      
        Robert Tump Martijn den Enting      
        Kendrew Oei Ruben Spaargaren      
                     
10       Marc Nieuweboer Peter Afink      
        Simon Reuter Martijn den Enting      
        Robert Tump Ruben Spaargaren      
                     
11       Kendrew Oei Peter Afink      
        Marc Nieuweboer Martijn den Enting      
        Simon Reuter Ruben Spaargaren      
                     
12       Ruben Spaargaren Peter Afink      
        Kendrew Oei Marc Nieuweboer      
        Simon Reuter Robert Tump      
                     
13       Ruben Spaargaren Martijn den Enting      
        Robert Tump Marc Nieuweboer      
        Simon Reuter Kendrew Oei      
                     
14       Martijn den Enting Peter Afink      
        Simon Reuter Marc Nieuweboer      
        Robert Tump Kendrew Oei