Divisie 2B

Divisie 2B Best of 7        
  Nog te spelen Gewonnen partijen Frames voor Frames tegen Frame saldo
Peter Afink 5 4 19 12 7
Robert Tump 5 4 20 19 1
Kendrew Oei 6 3 15 11 4
Simon Reuter 7 3 13 11 2
Ruben Spaargaren 6 3 13 13 0
Marc Nieuweboer 6 2 16 18 -2
Martijn den Enting 5 1 13 25 -12
Ronde Datum Tijd Thuis   Uit   Uitslag
1 wo 11-sep 20.00 Peter Afink Robert Tump   4 2
  do 12-sep 20.00 Martijn den Enting Kendrew Oei   0 4
  do 12-sep 20.00 Ruben Spaargaren Marc Nieuweboer   4 2
                   
2 wo 25-sep 20.00 Peter Afink Simon Reuter   1 4
  vr 27-sep 20.00 Martijn den Enting Robert Tump   3 4
  za 28-sep 20.00 Ruben Spaargaren Kendrew Oei   4 3
                   
3 za 12-okt 20.00 Peter Afink Marc Nieuweboer   2 4
  za 12-okt 20.00 Martijn den Enting Simon Reuter   3 4
  zo 13-okt 20.00 Ruben Spaargaren Robert Tump   1 4
                   
4 za 26-okt 20.00 Peter Afink Kendrew Oei   0 0
  ma 11-nov 20.00 Martijn den Enting Marc Nieuweboer   4 1
  zo 27-okt 20.00 Ruben Spaargaren Simon Reuter   0 0
                   
5 do 7-nov 20.00 Peter Afink Ruben Spaargaren   4 0
  vr 8-nov 20.00 Marc Nieuweboer Kendrew Oei   4 0
  vr 8-nov 20.00 Robert Tump Simon Reuter   4 1
                   
6 ma 25-nov 20.00 Martijn den Enting Ruben Spaargaren   0 4
  ma 25-nov 20.00 Marc Nieuweboer Robert Tump   2 4
  vr 29-nov 20.00 Kendrew Oei Simon Reuter      
                   
7 wo 11-dec 20.00 Peter Afink Martijn den Enting   4 0
  do 12-dec 20.00 Marc Nieuweboer Simon Reuter   3 4
  zo 15-dec 14.00 Kendrew Oei Robert Tump   4 0
                   
8 wo 15-jan 20.00 Robert Tump Peter Afink   2 4
  wo 15-jan 20.00 Kendrew Oei Martijn den Enting   4 3
  do 16-jan 20.00 Marc Nieuweboer Ruben Spaargaren      
                   
9 zo 2-feb 20.00 Simon Reuter Peter Afink      
  do 6-feb 20.00 Robert Tump Martijn den Enting      
  za 1-feb 20.00 Kendrew Oei Ruben Spaargaren      
                   
10 vr 21-feb 20.00 Marc Nieuweboer Peter Afink      
  za 22-feb 20.00 Simon Reuter Martijn den Enting      
  za 22-feb 20.00 Robert Tump Ruben Spaargaren      
                   
11     Kendrew Oei Peter Afink      
      Marc Nieuweboer Martijn den Enting      
      Simon Reuter Ruben Spaargaren      
                   
12     Ruben Spaargaren Peter Afink      
      Kendrew Oei Marc Nieuweboer      
      Simon Reuter Robert Tump      
                   
13     Ruben Spaargaren Martijn den Enting      
      Robert Tump Marc Nieuweboer      
      Simon Reuter Kendrew Oei      
                   
14     Martijn den Enting Peter Afink      
      Simon Reuter Marc Nieuweboer      
      Robert Tump Kendrew Oei