Divisie 5

Divisie 5 Best of 5        
  Nog te spelen Gewonnen partijen Frames voor Frames tegen Frame saldo
Henk Leegwater 3 8 26 12 14
Kendrew Oei 5 7 21 7 14
Jarael Bron 2 5 22 20 2
Gerard Bocxe 1 5 21 21 0
Lester Noom 1 4 17 27 -10
Niels van Lieshout 0 4 19 30 -11
Rob v/d Ben 0 3 21 30 -9
Ronde Datum Tijd Thuis   Uit Uitslag
1 zo 9-sep 20.00 Kendrew Oei Lester Noom 3 0
  zo 9-sep 20.00 Rob v/d Ben Gerard Bocxe 0 3
  do 13-sep 20.00 Henk Leegwater Jarael Bron    
                 
2 za 29-sep 20.00 Kendrew Oei Niels van Lieshout 3 2
  zo 30-sep 20.00 Rob v/d Ben Lester Noom 2 3
  zo 30-sep 14.00 Henk Leegwater Gerard Bocxe 3 1
                 
3 do 18-okt 20.00 Kendrew Oei Jarael Bron 3 1
  wo 17-okt 20.00 Rob v/d Ben Niels van Lieshout 2 3
  ma 22-okt 20.00 Henk Leegwater Lester Noom 2 3
                 
4 zo 4-nov 14.00 Kendrew Oei Gerard Bocxe    
  ma 5-nov 20.00 Rob v/d Ben Jarael Bron 2 3
  ma 5-nov 20.00 Henk Leegwater Niels van Lieshout 3 0
                 
5 zo 25-nov 14.00 Kendrew Oei Henk Leegwater    
  vr 23-nov 20.00 Jarael Bron Gerard Bocxe 3 0
  ma 26-nov 20.00 Lester Noom Niels van Lieshout 3 2
                 
6 zo 9-dec 20.00 Rob v/d Ben Henk Leegwater 2 3
  ma 10-dec 20.00 Jarael Bron Lester Noom 3 1
  ma 10-dec 20.00 Gerard Bocxe Niels van Lieshout 3 0
                 
7 vr 11-jan 20.00 Kendrew Oei Rob v/d Ben 3 0
  za 12-jan 20.00 Jarael Bron Niels van Lieshout 3 2
  ma 14-jan 20.00 Gerard Bocxe Lester Noom 3 1
                 
8 ma 28-jan 20.00 Lester Noom Kendrew Oei    
  zo 27-jan 20.00 Gerard Bocxe Rob v/d Ben 1 3
  zo 27-jan 20.00 Jarael Bron Henk Leegwater 2 3
                 
9 wo 13-feb 20.00 Niels van Lieshout Kendrew Oei 0 3
  ma 11-feb 20.00 Lester Noom Rob v/d Ben 3 0
  ma 11-feb 20.00 Gerard Bocxe Henk Leegwater 0 3
                 
10 za 23-feb 20.00 Jarael Bron Kendrew Oei    
  za 23-feb 20.00 Niels van Lieshout Rob v/d Ben 0 3
  zo 3-mrt 20.00 Lester Noom Henk Leegwater 1 3
                 
11 do 14-mrt 20.00 Gerard Bocxe Kendrew Oei 2 3
  do 14-mrt 20.00 Jarael Bron Rob v/d Ben 2 3
  wo 13-mrt 20.00 Niels van Lieshout Henk Leegwater 1 3
                 
12 zo 31-mrt 20.00 Henk Leegwater Kendrew Oei    
  za 30-mrt 20.00 Gerard Bocxe Jarael Bron 3 1
  ma 1-apr 20.00 Niels van Lieshout Lester Noom 3 1
                 
13 wo 17-apr 20.00 Henk Leegwater Rob v/d Ben 3 2
  ma 22-apr 20.00 Lester Noom Jarael Bron 0 3
  do 18-apr 20.00 Niels van Lieshout Gerard Bocxe 3 2
                 
14 ma 6-mei 20.00 Rob v/d Ben Kendrew Oei 2 3
  do 9-mei 20.00 Niels van Lieshout Jarael Bron 3 1
  ma 6-mei 20.00 Lester Noom Gerard Bocxe 1 3