Divisie 8

Divisie 8 Best of 5
Nog te spelen Gewonnen partijen Frames voor Frames tegen Frame saldo
Niels Zwagerman 7 5 15 4 11
Debbie Anthonissen 5 4 18 11 7
Dieko Fokkinga 5 4 14 14 0
Hans de Jager 8 3 11 7 4
Denise Mulder 5 2 10 17 -7
Luc Oudejans 7 1 6 14 -8
Cor Sijbrants 9 0 2 9 -7
Ronde Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
1 zo 16-sep 20.00 Cor Sijbrants Niels Zwagerman
ma 17-sep 20.00 Dieko Fokkinga Debbie Anthonissen 3 2
ma 17-sep 20.00 Hans de Jager Luc Oudejans 3 2
2 vr 5-okt 20.00 Cor Sijbrants Denise Mulder 2 3
za 6-okt 20.00 Dieko Fokkinga Niels Zwagerman 0 3
ma 8-okt 20.00 Hans de Jager Debbie Anthonissen 2 3
3 zo 21-okt 20.00 Cor Sijbrants Luc Oudejans
zo 21-okt 20.00 Dieko Fokkinga Denise Mulder 3 2
ma 22-okt 20.00 Hans de Jager Niels Zwagerman
4 vr 9-nov 20.00 Cor Sijbrants Debbie Anthonissen 0 3
za 10-nov 20.00 Dieko Fokkinga Luc Oudejans 3 1
za 10-nov 20.00 Hans de Jager Denise Mulder 3 0
5 ma 26-nov 20.00 Cor Sijbrants Hans de Jager
wo 28-nov 20.00 Luc Oudejans Debbie Anthonissen 3 2
do 29-nov 20.00 Niels Zwagerman Denise Mulder 3 2
6 wo 12-dec 20.00 Dieko Fokkinga Hans de Jager 2 3
zo 16-dec 20.00 Luc Oudejans Niels Zwagerman 0 3
Debbie Anthonissen Denise Mulder 3 0
7 zo 20-jan 14.00 Cor Sijbrants Dieko Fokkinga
zo 20-jan 20.00 Luc Oudejans Denise Mulder 0 3
zo 20-jan 14.00 Debbie Anthonissen Niels Zwagerman 2 3
8 do 31-jan 20.00 Niels Zwagerman Cor Sijbrants 3 0
do 31-jan 20.00 Debbie Anthonissen Dieko Fokkinga 3 0
zo 27-jan 14.00 Luc Oudejans Hans de Jager
9 zo 17-feb 20.00 Denise Mulder Cor Sijbrants
za 16-feb 20.00 Niels Zwagerman Dieko Fokkinga
zo 17-feb 14.00 Debbie Anthonissen Hans de Jager
10 zo 3-mrt 14.00 Luc Oudejans Cor Sijbrants
ma 4-mrt 20.00 Denise Mulder Dieko Fokkinga 0 3
wo 6-mrt 20.00 Niels Zwagerman Hans de Jager
11 zo 17-mrt 14.00 Debbie Anthonissen Cor Sijbrants
ma 18-mrt 20.00 Luc Oudejans Dieko Fokkinga
ma 18-mrt 20.00 Denise Mulder Hans de Jager
12 vr 5-apr 20.00 Hans de Jager Cor Sijbrants
za 6-apr 20.00 Debbie Anthonissen Luc Oudejans
za 6-apr 20.00 Denise Mulder Niels Zwagerman
13 zo 21-apr 14.00 Hans de Jager Dieko Fokkinga
zo 21-apr 14.00 Niels Zwagerman Luc Oudejans
ma 22-apr 20.00 Denise Mulder Debbie Anthonissen
14 do 9-mei 20.00 Dieko Fokkinga Cor Sijbrants
ma 13-mei 20.00 Denise Mulder Luc Oudejans
vr 10-mei 20.00 Niels Zwagerman Debbie Anthonissen