Divisie 8

Divisie 8 Best of 5        
  Nog te spelen Gewonnen partijen Frames voor Frames tegen Frame saldo
Debbie Antonissen 0 9 33 16 17
Niels Zwagerman 1 9 30 13 17
Dieko Fokkinga 1 8 26 17 9
Hans de Jager 0 6 23 24 -1
Denise Mulder 0 4 20 28 -8
Cor Sijbrants 0 3 16 33 -17
Luc Oudejans 0 2 15 32 -17
Ronde Datum Tijd Thuis   Uit Uitslag
1 zo 16-sep 20.00 Cor Sijbrants Niels Zwagerman 1 3
  ma 17-sep 20.00 Dieko Fokkinga Debbie Anthonissen 3 2
  ma 17-sep 20.00 Hans de Jager Luc Oudejans 3 2
                 
2 vr 5-okt 20.00 Cor Sijbrants Denise Mulder 2 3
  za 6-okt 20.00 Dieko Fokkinga Niels Zwagerman 0 3
  ma 8-okt 20.00 Hans de Jager Debbie Anthonissen 2 3
                 
3 zo 21-okt 20.00 Cor Sijbrants Luc Oudejans 3 2
  zo 21-okt 20.00 Dieko Fokkinga Denise Mulder 3 2
  ma 22-okt 20.00 Hans de Jager Niels Zwagerman 0 3
                 
4 vr 9-nov 20.00 Cor Sijbrants Debbie Anthonissen 0 3
  za 10-nov 20.00 Dieko Fokkinga Luc Oudejans 3 1
  za 10-nov 20.00 Hans de Jager Denise Mulder 3 0
                 
5 ma 26-nov 20.00 Cor Sijbrants Hans de Jager 0 3
  wo 28-nov 20.00 Luc Oudejans Debbie Anthonissen 3 2
  do 29-nov 20.00 Niels Zwagerman Denise Mulder 3 2
                 
6 wo 12-dec 20.00 Dieko Fokkinga Hans de Jager 2 3
  zo 16-dec 20.00 Luc Oudejans Niels Zwagerman 0 3
      Debbie Anthonissen Denise Mulder 3 0
                 
7 zo 20-jan 14.00 Cor Sijbrants Dieko Fokkinga 1 3
  zo 20-jan 20.00 Luc Oudejans Denise Mulder 0 3
  zo 20-jan 14.00 Debbie Anthonissen Niels Zwagerman 2 3
                 
8 do 31-jan 20.00 Niels Zwagerman Cor Sijbrants 3 0
  do 31-jan 20.00 Debbie Anthonissen Dieko Fokkinga 3 0
  zo 27-jan 14.00 Luc Oudejans Hans de Jager 3 0
                 
9 zo 17-feb 20.00 Denise Mulder Cor Sijbrants 3 1
  za 16-feb 20.00 Niels Zwagerman Dieko Fokkinga    
  zo 17-feb 14.00 Debbie Anthonissen Hans de Jager 3 0
                 
10 zo 3-mrt 14.00 Luc Oudejans Cor Sijbrants 2 3
  ma 4-mrt 20.00 Denise Mulder Dieko Fokkinga 0 3
  wo 6-mrt 20.00 Niels Zwagerman Hans de Jager 1 3
                 
11 zo 17-mrt 14.00 Debbie Anthonissen Cor Sijbrants 3 1
  ma 18-mrt 20.00 Luc Oudejans Dieko Fokkinga 0 3
  ma 18-mrt 20.00 Denise Mulder Hans de Jager 1 3
                 
12 vr 5-apr 20.00 Hans de Jager Cor Sijbrants 2 3
  za 6-apr 20.00 Debbie Anthonissen Luc Oudejans 3 0
  za 6-apr 20.00 Denise Mulder Niels Zwagerman 1 3
                 
13 zo 21-apr 14.00 Hans de Jager Dieko Fokkinga 1 3
  zo 21-apr 14.00 Niels Zwagerman Luc Oudejans 3 1
    20.00 Denise Mulder Debbie Anthonissen 2 3
                 
14 do 9-mei 20.00 Dieko Fokkinga Cor Sijbrants 3 1
  ma 13-mei 20.00 Denise Mulder Luc Oudejans 3 1
  vr 10-mei 20.00 Niels Zwagerman Debbie Anthonissen 2 3